Дорожьо-транспортні події України

The Observatory Forums Landscape observatory forum Дорожьо-транспортні події України

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #35349 Reply
  lawanna11a

  Ми, жителі України, щодня є учасниками автодорожнього руху. Будь-яка надзичайна подія, випадки безцеремонності і насильства формують загрози для життя і здоров’я людей.
  Ми вважаємо, що постійне інформування про злочини на дорозі це один з самих результативних способів їх запобігання.
  Інтернет-проект DTP-UA стартував як громадянська позиція однієї людини, однак за всі роки роботи обріс приятелями, учасниками і прихильниками. Щодня в проекті бере участь величезна к-сть небайдужих громадян, котрі читають, дивляться, діляться, навчаються, dtp-ua.top поширюють . У результаті ми всі дружно більш відповідально ставимося до того, що трапляється в нашій країні.
  Dtp-ua надає оперативну і досконалу інформацію про дтп, надзвичайні і злочинні ситуації.
  Ефективно оповіщаючи читачів в соціальних мережах і в державних каналах в месенджерах, надаємо можливість комусь поміняти свої плани для проїзду, іншому – надати допомогу потерпілим, допомогти відшукати винуватців або свідків, а для всіх – ставати більш поінформованими, захищеними і не дозволяти собі відтворювати помилки інших людей.
  Надаємо шоферам основу для роздумів і цінні поради, як не попасти в аварію або послабити тяжкість наслідків … Як правильно поводитися на дорозі або на парковці.

  Щодня обробляються 10-ки повідомлень про ДТП, інформація з яких розміщується у всіх каналах Facebook, Viber, Telegram, Instagram. Ми робимо прямі ефіри з місць подій.
  Найчастіше наші читці оперативно повідомляють про події, які ще невідомі ні поліції, ні іншим службам. Це рятує життя або зберігає час учасників дорожнього руху, інколи навіть допомагає відшукати пропавшу людину.
  Крім власних інформаційних майданчиків, ми близько співпрацюємо зі змі, розкриваючи особливості надзвичайних пригод, доносячи інформацію прямо з місць подій, а також коментуємо питання безпеки і профілактики порушень на трасах .

Viewing 1 post (of 1 total)
Reply To: Дорожьо-транспортні події України
Your information:
Comments are closed.